pociag do holywood

czyli
Ta Pani przyszła w tym kożuchu i w nim wychodzi!

Zobacz poniżej podstawową ofertę, która tylko obrazuje możliwości naszej pracy dla Ciebie. 

Wykonujemy na codzień filmy promocyjne i reklamowe dla firm większych i mniejszych, najczęściej będących wsparciem dla wcześniej zaplanowanych działań PR-owych, ale również filmy prywatne. 
Nasze filmy mogą być dopracowane w najmniejszym szczególe, jak i celowo oparte na ujęciach z ręki, typowo blogowych, dynamicznych i mających wywołać inny skutek. 

W dzisiejszych czasach wszystko zmierza do komunikacji i budowania relacji na bazie przekazów filmowych i kto szybciej wpasuje się w ten trend, a nawet konieczność - wygra. 

Zapraszam do kontaktu. 

 

Przykładowe ceny poniżej - bez VAT. Jestem elastyczny i możliwości jest bardzo dużo, więc po prostu napisz do mnie co potrzebujesz. Na cenę składa się bardzo dużo elementów.  

W pracy korzystam z najnowszego sprzętu marki Canon i Sony, filmy mogą być również zgodnie z życzeniem w rozdzielczości 4K nawet w 50 klatkach na sekundę. Większość posiadanego sprzętu - w zakładce "wypożycz". 

Pamiętaj, że na cenę filmu mają wpływ takie czynniki jak: 

- ilość materiału / czas potrzebny na wykonanie niezbędnych ujęć (w standardzie jest max do 3 godzin zdjęć) 

- użycie dodatkowego sprzętu np. drona (standardowo nie jest wliczony), 

- potrzeba wykonania storyboardów lub zarysu scenariusza, 

- szczególny nacisk na nagrywanie dźwięku (np. wypowiedzi osób itp)

- godziny wykonywania ujęć (np. przymus wykonywania zdjęć w środku nocy, lub w mało komfortowych warunkach np. kopalni, świadome ujęcia w deszczu itp). 

- czas potrzebny na zmontowanie filmu (standard na dostarczenie pierwszej wersji filmu do akceptacji to 15 dni roboczych)

- dodanie efektów specjalnych, grafik, przejść etc.