#adimoovi

"Umiejętność kierowania proszę Pana, 
to umiejętność podejmowania szybkich decyzji! 
No!"    [Nikodem Dyzma]

Przez piętnaście lat prowadziłem z żoną hurtownię odzieżową, a oboje studiowaliśmy prawo. Kompletnie zakręcone życie. 
COVID spowodował gwałtowną zmianę życiowych planów: 

hurtownię zamknęliśmy, a fotografia, film i pisanie niemal z dnia na dzień stało się z dorywczej pracy - czymś całkowicie profesjonalnym i pełnoetatowym

Nie będę się rozpisywał o ilości odbytych przeze mnie szkoleń, ilości różnych biznesów prowadzonych przeze mnie w życiu, czy o pasji, jaka doprowadziła mnie do tego momentu w życiu, ale to właśnie ona sprawiła, że znajomi, którzy widzieli co robię dla siebie - zaczęli mnie prosić o to, żebym pomógł im, robiąc to samo co sprawia mi największą frajdę i satysfakcję. 
 

Oprócz przeróżnych firm o bardzo różnej specyfice (od B2B do B2C) - ukształtowały mnie komiksy z Kajko i Kokoszem, Tytusem oraz filmy mojego pokolenia, które stały się kultowe nie tylko dla mnie. 
Od dziecka chciałem być pisarzem i opowiadanie historii to coś, co sprawia za każdym razem, że czuję że żyję: zarówno w formie pisanej, jak i filmowej. 

MIŚ, Kariera Nikodema Dyzmy, Alternatywy 4, Kingsajz, Co mi zrobisz jak mnie złapiesz, Poszukiwany - Poszukiwana, Rejs, Sami Swoi, Va Bank czy oczywiste klasyki jak Ojciec Chrzestny i Guy Ritchie ze swoim Przekrętem.... to są filmy, które kocham i w chwilach relaksu oglądam pasjonując się kunsztem nieśmiertelnego często nieżyjących już polskich aktorów, Barei czy swobodą Tyma. Nieśmiertelnymi zasadami Don'a Corleone czy cudownym technicznie oryginalnym sposobem opowiedzenia historii w Przekręcie. 
I z całym szacunkiem do Roberta De Niro czy Jack'a Nickolsona - za najlepszego aktora w historii zawsze będę uważał Romana Wilhelmi. 

O filmach mógłbym rozmawiać godzinami i rozbierać je na czynniki pierwsze. 

Może dlatego moje tatuaże odnoszą się do niczego innego jak tylko właśnie do filmów: Jokera, Deadpoola, Breaking Bad, Nikodema Dyzmy... .
 

Kiedy wchodzę z kamerą na jakieś wydarzenie, gdzie muszę zacząć od wytłumaczenia dla kogo i po co przyszedłem, zazwyczaj zaczynam właśnie od 


"JA SŁUŻBOWO: NA STATEK...!"

i serce mi rośnie, kiedy nawet młodzi ludzie wiedzą skąd pochodzi ten cytat. 

Dlatego jeżeli pomimo codziennych biznesowych wyzwań, masz na tyle dystansu, żeby swobodnie porozmawiać o tym, jak mogę Ci pomóc rozwinąć Twoją markę i dojrzałeś do decyzji, że ktoś taki jak ja jest Ci potrzebny - napisz do mnie maila lub odezwij się na whatsap. 
Zadzwoń (choć przez różnorodność obowiązków mogę nie odebrać, więc lepiej pisz!).
Spotkajmy się i porozmawiajmy swobodnie o tym jak możemy wykreować wizerunek Twojej firmy na Facebooku czy YouTube -  tworząc odpowiedniej jakości posty, całe wciągające historie, filmy, zdjęcia, video-blogi czy odpowiednio skrojone reklamy na Facebooku. 

Jestem full-package dla Ciebie. 
Ja i moi ludzie.