PAKIETY SOCIAL-MEDIA

czyli: 
"... jak się pije Polo-Cocktę regularnie - można zostać w Kingsajzie na stałe!"

Poprowadzę dla Ciebie lub Twojej firmy strony w social-mediach: 
Facebooku i Instagramie (Linkedin na zasadzie dublowania treści). 

Robię to od lat - zarówno dla siebie, jak i dla firm, w które wnikam i buduję wspólnie z nimi ich wizerunek w sieci za pomocą odpowiednich, dobrze napisanych tekstów, profesjonalnych, wyretuszowanych zdjęć, umiejętnie wykonanych i zmontowanych filmów. 

Wszystko, aby Twoje strony wyglądały autentycznie i żyły własnym życiem, a nie były naszpikowane sztucznymi grafikami i stockowymi zdjęciami. 


Nie jestem żadną "AGENCJĄ" - to co proponuję to ekskluzywna, indywidualna forma obsługi.
 

W 2021 roku - moje umiejętności zostały docenione przez samego Facebooka, który uznał mnie za jednego z liderów programu "boost with Facebook" oraz "Local Hero". 

Na stronach, które prowadzę zwiększyłem ilość śledzących je osób od zera do kilkunastotysięcznych "molochów". Poprzez umiejętne budowanie historii (jestem rasowym storytellerem) i umiejętny Public Relations doprowadziłem swoje firmy jakie prowadzę lub prowadziłem do reportaży w TVN, Nowej Trybunie Opolskiej, Życia na Gorąco, Puls Biznesu, Rzeczpospolita, Onet, strona własna aplikacji Facebook (którą obserwuje 200mln ludzi), Polska The Times, Gazeta Wyborcza i wielu innych. 
Teraz może być czas na Ciebie.

Nie pracuję dla wszystkich, ponieważ nie obsługuję więcej niż 8 firm w jednym momencie oraz przy pakietach KINGSIZE oferuję wyłączność branżową. 

Wszystkie ceny w poniższych pakietach - to ceny netto i oczywiście są modyfikowalne, zarówno w górę (w zależności od Twoich potrzeb) jak i w dół - wszystko, aby znaleźć złoty środek, w którym spotkają się Twoje oczekiwania i moje zaangażowanie na pełnym poziomie. 
(slajdy przewijaj na boki, aby zapoznać się z ofertą). 

Zapraszam! 

PAKIET
"NIKODEM DYZMA"

Ice Cream Cones

KINGSIZE

czyli duża swoboda w działaniu. 

 

Sprzęt filmowy

UMOWA FOTO-FILM

W tej umowie, sam prowadzisz swoje socjal-media,

a ja dostarczam Ci w ramach miesięcznej opłaty materiały, abyś to co publikujesz - było zawsze najwyższej jakości:  

filmy, autentyczne profesjonalne zdjęcia, 

opisy, wywiady, reportaże etc. 

PUBLIC RELATIONS